exfootsign.png

Innowacje dla seniora

flags-icon-set-round-national-symbol-of-
DE
flags-icon-set-round-national-symbol-of-
EN
O produkcie
Sklep
698627-icon-111-search-512.png

Szukaj

Serwis

pin.png

Sieć dealerów

Koszyk

wyn 1.jpg

Poznaj autora wynalazku

 

Wojciech Szymański właściciel firmy Exfoot posiada na swym koncie wiele innowacyjnych projektów które uzyskały ochronę w Urzędach Patentowych w Polsce i krajach UE.  Jest właścicielem wielu prestiżowych medali i wyróżnień zdobytych na Międzynarodowych Targach i Wystawach Wynalazków .

Posiada List Gratulacyjny od Ministra Edukacji i Nauki za wybitne osiągnięcia w dziedzinie wynalazczości i tworzenia nowego wizerunku Polski w świecie. Od wielu lat współpracuje z wieloma firmami w tym z koncernem Huhtamaki opracowując innowacyjne opakowania. Efektem tej współpracy jest wielokrotne wygranie konkursu na najlepsze opakowanie roku organizowane przez Artofpackaging Polska.

Wiele innowacyjnych projektów dedykowana jest dla osób niepełnosprawnych. Ich użyteczność jest konsultowany z największymi Instytucjami i Organizacjami działającymi na rzecz Osób Niepełnosprawnych. Projektowanie w jego firmie polega na współpracy ze specjalistami różnych branż , co prowadzi do poprawy jakości otaczających nas przedmiotów oraz napędza rozwój jego firmy.

 

Art-Media

Zrzut ekranu 2019-10-18 o 11.39.33.png

Kontakt

Tel      +48 661 112 112

Mail    biuro@exfoot.eu

Adres Rynek 22, 64-100 Leszno

             POLSKA

Obserwuj nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Płatności

mastercard-logo-grey.png
visa-logo-grey.png
paypal-logo-grey.png